Granulu katli

Top preces

No best sellers at this time

11kW 150 l Granulu apkures katls HKS Lazar Smart Fire

Automātisks granulu katls ar automātisko attīrīšanu un efektivitāti 91,5%

kolko1-145x150.png

Mehāniskā degļa tīrīšana

Deglis sistemātiski pakļauj automātisku tīrīšanu, kas garantē optimālus apstākļus degvielas sadegšanai un atbrīvo lietotāju no šī pienākuma.

kolko2-145x150.png

Kompakts izmērs

Nelielo izmēru dēļ, katls būs piemērots jebkurā katlu telpā.

kolko4-2-145x150.jpg

Skārienjutīgs vadības panelis

Advancēts regulators ar skārienjutīgo paneli, laika apstākļu sensors, nedēļas grafiks, divu apkures loku pievienošana ar mikseriem, vienkārša un skaidra vadība. Palīdz pielāgot katla darbu individuālām vajadzībām.

Ir iespēja pieslēgt internetu un vadīt jūsu apkures sistēmu attālināti.

Nerūsējošais tērauds

Izmantoti augstākās klases materiāli, nerūsējošā tērauda deglis garantē ilgstošu ekspluatāciju un kopā ar savu īpašo struktūru, tie nodrošina optimālus apstākļus granulu sadegšanai.

Automātiskā tīrīšana

Nerūsējošā tērauda atsperes ievietotas degšanas caurulēs tīra siltummaini, nodrošinot to augsto efektivitāti un siltummaiņus patstāvīgi uztur tīrus. Turklāt tās radat dūmu virpuļus, kas palielina siltuma apmaiņu.

bafa-145x150.png

Vācijas BAFA Sertifikāts

Katls ir Vācijas BAFA sertifikāta sarakstā, pateicoties zemajām emisiju izplūdēm un augstajai katla efektivitātei 91,5%.

Katlam ir piešķirta aukstākā 5. klase.

Garantija: Augstās kvalitātes materiāli un modernās tehnoloģijas, kas izmantotas ražošanas procesā ļauj pagarināt katla korpusa garantiju līdz 7 gadiem.      

* Cenā neietilpst : lambda zonde un hidrauliskais komplekts ar termostata vārstu un enerģijas taupīšanas sūknis , par atsevišķu samaksu komplektāciju var papildināt.   

HKS Lazar

Jauna prece


Rīgas un Jelgavas robežās preču piegāde 30 eur (Cena mainās ja jāpiegādā lielgabarīta prece) pārējā Latvijas teritorijā maksa tiek aprēķināta pēc attāluma un preces lieluma (izmēriem, svara).

3 354,00 €

10 Noliktavā ES

- +

Pievinot salīdzināšanai

 
Tehniskie rādītāji
Jauda11
Augstums mm1480
Platums mm885
Dziļums mm770
RažotājsHKS Lazar
Granulu tvertnes tilpums150

30 citi produkti dotajā kategorijā

Salīdzināt 0